top of page
WhatsApp Image 2021-12-17 at 13.19.34.jpeg

LaCharlie Coffee

LaCharlie Coffee House, Yaptığı işi en iyi şekilde hayata geçirmek isteyen genç bir ekibin markasıdır. Sektördeki 15 yılı aşkın deneyimiyle LaCharlie Coffee House markası bir sosyalleşme alanı projesidir. LaCharlie Coffee House konsepti orta ve kuzey Avrupa ülkelerinin ara sokaklarındaki neredeyse tüm kahveciler gezildikten sonra şekillenmiştir. Bu vesile ile konseptimizde Duesseldorf’tan Amsterdam’a, Berlin’den Paris’e kahveye gönül vermiş dostlarımızın izleri vardır. Üçüncü nesil kahvecilikte kahve kavurmak önemlidir Kahvelerini izlenebilir konseptte kavurmaktadır, tatlılarını ise mutfağında günlük üretmekte ve aynı zamanda dağıtımını yapmaktadır. Standart çekirdeklerimizin yanında tüm dünyadan en farklı çekirdekleri bulup kavurma aşkımız hiç bitmeyecek. Her geçen gün en iyi kahveci biziz havasından uzak İstanbul da ve Avrupa da ki dostlarımızla değişik kavurma yöntemleri istişaresi yapıyoruz. Yeşil çekirdeğin kavurmahanemize ulaşmasıyla keyifli bir süreç başlamaktadır. Uygun nem ve sıcaklık koşularını sağladığımız stok odalarında yeşil çekirdekler depolanmaktadır.

Her zaman
Standart Lezzet, Hızlı Lojistik…

Güçlü altyapı, kaliteli makineler, AR-GE’ye verdiği önem ve katıldığı eğitimler LaCharlie’yi nitelikli bir marka yapmaktadır.
Tedariğini ve stokunu düzenli yaptığımız için kaliteli olmasının yanı sıra hep aynı standartta bir lezzet sunmaktayız.
Ekip ruhunun getirdiği başarıların değerini bilmekteyiz, bu sebeple yazıyı da LaCharlie Ekibinin mottosuyla bitirmek isteriz:


“Siz gülümseyin; kahve işlerini biz hallederiz…”

WhatsApp Image 2021-12-17 at 13.19.50.jpeg
bottom of page